7 listopada 2023 odbyła się gala stypendystów i stypendystek m.st. Warszawy SAPERE AUSO. Prezydent m.st. Warszawy przyznał nagrodę naszej uczennicy klasy 5 wr Róży Olszewskiej za osiągnięcia odnotowane w roku szkolnym 2022/2023, którą wręczyła Pani Renata Kaznowska – zastępca Prezydenta m.st. Warszawy. Serdecznie gratulujemy  

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica Technikum Budowlanego nr 5 Patrycja Sołtys została uhonorowana stypendium Prezesa Rady Ministrów. Stypendia i gratulacje odbierali uczniowie z rąk Pani Aurelii Michałowskiej – Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Uroczystość uświetnił przygotowany przez uczniów, nauczycieli program artystyczny, którego celem było pokazanie umiejętności i talentów uzdolnionej młodzieży.

Serdecznie gratulujemy uczennicy, nauczycielom i rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Mili Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się w dniu 4 września wg poniższego grafiku:

- godz. 9.00 - Klasy 2-5 TB5 i BSI nr 66 (spotkania z wychowawcami w klasach);

- godz. 10.00 - Uczniowie klas pierwszych TB5 kształcący się z zawodzie technik architektury krajobrazu oraz BSI nr 66, kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz fryzjer (w sali gimnastycznej);

- godz. 11.00 - Uczniowie klas pierwszych TB5 kształcący się w zawodzie technik budownictwa, technik robót wykończeniowych w budownictwie, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (w sali gimnastycznej).

 

Ze względu na specyfikę naszej szkoły oraz organizowany we wrześniu kiermasz książek używanych  informujemy, że listy podręczników będą przekazywane na pierwszym spotkaniu z wychowawcą oraz nauczycielem przedmiotu.
 

Do zobaczenia!

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń Technikum Budowlanego nr 5 

Mateusz Antończyk

został uhonorowany stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionemu,  nauczycielom i rodzicom 
oraz 
życzymy dalszych sukcesów!

Scan 1

Exclamation mark red
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Informacje na temat obowiązujących w naszej szkole podręczników otrzymacie na pierwszych spotkaniach z nauczycielami przedmiotu. Samorząd uczniowski organizuje na początku września kiermasz podręczników używanych.
Accesibility button