WP 20160523 004     W tym roku uczniowie kierunku technik architektury krajobrazu Technikum Budowlanego nr 5 postanowili stworzyć mini ogród na niezagospodarowanym dotąd jeszcze skrawku ziemi przy ulicy Księcia Janusza. Pośród uczniów ogłoszono konkurs na zagospodarowanie przestrzeni, rozstrzygnięto i do prac przystąpiono.

Na razie jesteśmy na etapie przygotowania terenu, ale już niebawem powstanie różanka, całkiem nowy trawnik i niewielki kącik wypoczynkowy. Chcemy na terenie naszej szkoły nie tylko uczyć się ale również wypoczywać, stąd pomysł na stworzenie zielonej oazy w sercu Woli.