Od  wtorku 3 sierpnia 2021 rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą do naszej szkoły. Rekrutacja odbywa się z wykorzystaniem  elektronicznego systemu. W czasie rekrutacji uzupełniającej obowiązują te same zasady, co w rekrutacji zasadniczej. Wniosek, wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, kandydaci składają w szkole pierwszego wyboru osobiście lub elektronicznie do 5 sierpnia do godz. 15.00. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z sekretariatem szkoły codziennie od poniedziałku do piątku.