Zespół Projektowy Akredytacji Erasmus+ ogłasza nabór 5 uczniów z klas architektury krajobrazu w CKZiU nr 1 w Warszawie, na wyjazd do Budapesztu, na konkurs umiejętności zawodowych w specjalności Landscape Gardening (Architektura Krajobrazu). Wyjazd odbędzie się w terminie od 15-21.09.2022.

Preferowani są uczennice i uczniowie z klas 2-4 z TB nr 5, którzy posiadają doświadczenie praktyczne w wykonywaniu obiektów architektury krajobrazu i zostali przeszkoleni w ramach staży zawodowych Erasmus+ w Danii i/lub Węgrzech.

Wszyscy zgłaszający się uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach przygotowawczych do konkursu w terminie 1-14 września 2022.

Szczegółowe wymagania wobec uczniów dotyczące naboru są następujące:

1. Posiadanie doświadczenie praktycznego w wykonywaniu obiektów architektury krajobrazu.
  2. Udział w stażach zawodowych Erasmus+ w Danii i/lub na Węgrzech.
  3. Aktywne uczestnictwo w zajęciach przed konkursem:

1/ zajęcia praktyczne w firmie FESTOOL sp. w Warszawie ul. Kolumbijska 26B w dniu 2.09.2022 (wykonywanie ławki drewnianej)

2/ zajęcia dodatkowe w dniach 3.09.2022 (sobota) przy CKZiU nr 1 w Warszawie-(wykonywanie Ogrodu Pokazowego cz1.)

3/ zajęcia dodatkowe w dniu 10.09.2022 (sobota) przy CKZiU nr 1 w Warszawie (wykonywanie Ogrodu Pokazowego cz2.)

Zainteresowani uczniowie wysyłają swoje zgłoszenie na adres koordynatora projektu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i nauczyciela zawodowca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 września 2022.

O zakwalifikowaniu do wyjazdu zdecyduje Komisja Kwalifikacyjna po analizie zgłoszeń, obecności oraz zaangażowania uczniów na zajęciach praktycznych i dodatkowych, określonych w warunkach szczegółowych naboru do tego konkursu.