W dniach 10-11.02.2023  uczniowie architektury krajobrazu wyjeżdżający na praktyki do Budapesztu szkolili się z zakresu bhp, wykonywania obiektów architektury krajobrazu i języka angielskiego zawodowego.
Zajęcia odbywały się w szkole pod okiem nauczycieli pani Katarzyny Przedlackiej, pani Małgorzaty Dyrskiej,pani Urszuli Poniatowskiej.
Uczeń kl 4 kt Mateusz Walewicz asystował na szkoleniu zawodowym i prezentował uczniom jak wyznaczać poziom zerowy i mierzyć wysokości za pomocą niwelatora cyfrowego Stabila.
 Na języku angielskim zawodowym uczniowie rozpoczęli prace na nowej platformie językowej https://academy.europa.eu/