Uczniowie z TB nr 5 Róża Olszewska i Artur Tsybran w dniu 17.02.2023  w godzinach 8.00-15.00 szkolili się i trenowali w firmie Festool Polska pod nadzorem szkoleniowca z tej firmy i  eksperta pana Marcina Tomaszewskiego.

Uczniowie w przygotowaniu mostka drewnianego z łukiem stosowali elektronarzędzia takie jak piła ukośnica, wkrętarko -wiertarka, frezarka,wyrzynarka,szlifierka,odkurzacz mobilny do pracy z elektonarzędziami stolarskimi.

Szkolenia reprezentacji Polski architektury krajobrazu, konkretnie tych dwóch zawodników, będą trwały jeszcze 9 dni w związku z tym,że stanowią one  nagrodę pakiet szkoleniowy wygrany  w zawodach Skills Polska 2022 w Gdańsku.