Uczniowie z klas architektury krajobrazu 1kta,1ktb,2kt oraz 3 wtkt i 4wr, łącznie 7 osób odbywają praktyki w ramach Erasmus w Centrum Kształcenia Praktycznego w Budapeszcie.
Program praktyk obejmuje 10 dni szkolenia praktycznego z wykonywania elementów obiektów architektury krajobrazu takich jak: układanie nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej i z kamieni naturalnych (kostki granitowej) z krawędziami betonowymi i kamiennymi, wykonanie oczka wodnego, wykonanie ławki drewnianej,wykonanie murku suchego oporowego.
Zawodnicy przygotowujący się do EuroSkills 2023 -Róża i Artur ćwiczą wg intensywnego programu wykonanie kompleksowego projektu  obiektu architektury krajobrazu na poziomie standardów zawodów World Skills.

Mentorami i trenerami uczniów są Węgrzy pan Peter,pani Brigida oraz pan Gabor.

W czasie wolnym uczniowie poznają kulturę i historię Węgier, zwiedzają Budapeszt i okolice. W sobotę zwiedzali zabytkowy Parlament w Budapeszcie.

Uczniami opiekuję się pani Urszula Poniatowska- nauczycielka TB nr 5.

Termin pobytu 19.03-01.04.2023