Grupa  3 uczniów  z kl 1 kta z TB nr 5 w czerwcu 2023 uczestniczyła  w przygotowaniu z języka angielskiego branżowego ,przygotowaniu kulturowym i pedagogicznym i szkoleniu bhp do wyjazdu na praktyki Erasmus do Ostawy w terminie 02.07-15.07.2023.

Przygotowanie prowadzili nauczyciele Urszula Poniatowska - kulturowe i z języka angielskiego branżowego, pedagogiczne Sławomir Wiśniewski , bhp Katarzyna Przedlacka.

Uczniowie zdali test  językowy z j.angielskiego  na platformie academy, zdobyli zaświadczenia o ukończeniu szkolenia bhp oraz opracowali słowniczek branżowy polsko-angielsko-czeski do posługiwania się podczas praktyk za granicą.

W dniu 28.06.2023  w sali 120 w TB nr 5  odbyło się spotkanie wyjeżdżających uczniów i  rodziców z koordynatorem projektu i nauczycielem opiekunem.

Uczniowie przebywają na praktykach w Ostawie w terminie 02-15.07.2023 .

W załączeniu zdjęcie i opracowany słowniczek
IMG 20230614 111010