Grupa  13 uczennic i uczniów z II KT,II AT, II MS i III AT  przebywa od 27.01.2019  na praktykach w Malaga w Hiszpanii. Dziewczęta  i chłopcy pracują w firmach w LuzFutur i La Rosaleda wykonując remonty i prace pielęgnacyjne w zieleni miejskiej.

W czasie wolnym praktykanci zwiedzili najciekawsze  miejsca w Malaga- musea  Malagi i Picassa,ogród botaniczny La Conception, Zamek Alcazaba , katedrę "La Mankita", odbyli  też podróż morską katamaranem.
Uczniami opiekuje się nauczycielka Urszula Poniatowska