Drogie Uczennice i Uczniowie ,

Zespół projektowy Erasmus+ projektu pt  Nowe kompetencje zawodowe kluczem do sukcesu  ogłasza  rekrutację uzupełniającą na praktyki do Sofii w Bułgarii w zawodach technik budownictwa i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, które odbędą się  w terminie 16.06.2019-13.07.2019

Do udziału w rekrutacji mogą zgłaszać się uczennice i uczniowie klas III ST,II AT, III AT .

Wypełnione formularze rekrutacyjne i karty zgłoszeniowe  należy złożyć do sekretariatu TB nr 5 do 15 marca 2019.
Formularze i kwestionariusze są dostępne na stronie internetowej szkoły , u pani Justyny Majczak w bibliotece , u pani  Urszuli Poniatowskiej koordynatorki projektu oraz wychowawców klas.

Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi do 25 marca 2019.

Zapraszamy!

Zespół Projektowy Erasmus+