2Uczestnicy stażu ERASMUS+KA1 w Maladze w Hiszpanii podzielili się zdobytą wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami z koleżankami i kolegami ze swoich klas w Technikum Budowlanym nr 5.

Lekcje otwarte zostały przeprowadzone w klasie 3at podczas lekcji wychowawczej 31 maja 2019, w klasie 2kt na lekcji Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu 23 maja 2019, w klasie 2at na lekcji wychowawczej 24 maja 2019 oraz w klasie 2ms na lekcji Budownictwo ogólne 29 maja 2019.

Uczniowie przedstawili prezentacje wykonywanych zadań zawodowych oraz zdobytej wiedzy i umiejętności w czasie odbytych praktyk w Maladze, Hiszpania.

Tematy lekcji były następujące:

1.    II kt Prezentacja rezultatów praktyk uczniów w Malaga, Hiszpania odbytych w ramach programu Erasmus+. Prezentujący uczniowie:

1. Patrycja Wiaderek

2. Sandra Szostek

3. Aleksandra Bicz 4. Patryk Saliński

2.    III at Moje sukcesy. Prezentacja rezultatów stażu w Maladze w ramach projektu Erasmus +. Prezentujący uczeń : Maciek Golębiewski

3.    II ms Moje sukcesy. Prezentacja rezultatów stażu w Maladze w ramach projektu Erasmus +. Prezentujący uczniowie:

1. Tomasz Kołakowski

2. Wojciech Regucki

3. Jakub Pawlikowski

4.    II at Moje sukcesy. Prezentacja rezultatów stażu w Maladze w ramach projektu Erasmus +. Prezentujący uczniowie:

1. Natalia Bińczak

2. Kacper Ochtabiński

3. Rafał Flont

4. Marek Szulc

5. Dawid Dąbrowski

W załączeniu „Scenariusze lekcji na cztery ręce” i zdjęcia.

Prezentacje i scenariusze znajdują się w zasobach otwartych:

OneDrive : login -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  hasło – TBnr5BRYLA

Przygotował Marek Kozub  - zespół ERASMUS+

1. Scenariusz lekcji na przedmiocie Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu