20190406 110331[1]W dniu 14.06.2019 grupa 14 uczniów z klas 1 at,2at,3 st   ukończyła moduł przygotowań  językowo- kulturowych, pedagogicznych i BHP przed wyjazdem na praktyki w ramach projektu  Erasmus+.
Przygotowanie obejmowało  zajęcia z języka angielskiego, w tym z języka zawodowego (45 godzin lekcyjnych ), które prowadził pan Marek Kozub, zajęcia z BHP ( 3godziny lekcyjne) prowadzone przez  pani Jolantę Leciejewską, przygotowanie pedagogiczne prowadzone przez   pani Agnieszkę Stachurską.

Uczniowie zdali też test z języka angielskiego na platformie OLS i uzyskali wynik od A1-B2.

Przed wyjazdem uczniów na staże do Sofii odbyły się również dwa duże  spotkania informacyjne z rodzicami i uczniami oraz  z panią Haliną Matuszewską, dyrektor naszej szkoły  oraz zespołem projektowym tj panią Urszulą Poniatowską koordynatorką  i panem Markiem Kozubem .

W dniu 16.06.2019 uczniowie wraz z  nauczycielem opiekunem wylatują do Sofii.
Życzymy owocnego pobytu w Bułgarii!!!