Image 2

Grupie 13 uczennic i uczniów z klas 2 kt,2at,3 at,2 ms, która odbyła staże zawodowe w Malaga, Hiszpania w styczniu-lutym 2019 w ramach projektu Erasmus+ KA1, uroczyście w dniu zakończenia roku szkolnego 2018/2019, zostały wręczone certyfikaty Europass Mobility.

Dokument Europass Mobility wystawiony dla każdego z uczniów w języku polskim i języku angielskim  potwierdził nabycie nowej wiedzy, kompetencji i umiejętności zawodowych w czasie praktyk w firmach hiszpańskich, adekwatnie dla każdego ucznia, w zawodach architekt krajobrazu, technik budownictwa, monter
sieci i instalacji sanitarnych, monter zabudowy i robot wykończeniowych w budownictwie.

Uczennice i uczniowie wykorzystają zdobyty Europass Mobility w dalszej karierze zawodowej i edukacyjnej w Polsce i za granicą.

Gratulujemy!!!