Grupa 12 uczennic i uczniów z TB nr 5 od poniedziałku 10.02.20  przebywa na praktykach w firmach Art Jardin i Menpersson w Malaga na południu Hiszpanii.
   Uczniowie wykonują czynności zawodowe takie jak : przycinanie żywopłotów,cięcie i pielęgnacja palm,remonty basenów ogrodowych, renowacje ogrodów. Uczniowie obsługują narzędzia i maszyny  budowlane i ogrodnicze. W czasie wolnym zwiedzają Malagę i grają w siatkówkę na plaży. W załączeniu galeria zdjęć z pierwszych dni pobytu.
Zapraszamy do obejrzenia galerii !!!