W lutym 2020  cztery nauczycielki przedmiotów zawodowych uczestniczyły w ramach Erasmus+ KA1 w  stażach zagranicznych w firmie budowlanej w Braga. Jako produkt  nowo nabytych kompetencji zawodowych  oraz poznania  specyfiki budownictwa portugalskiego,  powstała prezentacja na temat niszczenia elewacji budynków w Braga.

Prezentację przygotowały uczestniczki szkoleń Mirosława Popek, Wanda Burta, Urszula Poniatowska, Małgorzata Szymendera.

W prezentacji zostały wykorzystanie zdjęcia wykonane podczas praktyk oraz wiedza na temat procesów niszczenia elewacji.

Prezentacja  w języku polskim i języku angielskim stanowi dodatkowy materiał dydaktyczny do upowszechniania dla uczniów i nauczycieli  na przedmiotach zawodowych w TB nr 5, BS I stopnia i BS II stopnia w roku szkolnym 2020-2021.

Zapraszamy nauczycieli do korzystania z tej prezentacji!

1. Demolition of facades of buildings in Portugal
  2. Niszczenie elewacji budynków w Portugalii