Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

dzieci i uczniowie, obywatele Ukrainy, uczący się w przedszkolu lub szkole funkcjonującej w ukraińskim systemie oświaty w trybie zdalnym nie podlegają obowiązkowemu rocznemu przygotowaniu przedszkolnego, obowiązkowiszkolnemu albo obowiązkowi nauki.

W związku z powyższym rodzic lub osoba sprawująca opiekę nad dzieckiem lub uczniemskłada do gminy właściwej ze względu na miejsce pobytu dziecka lub ucznia oświadczenie o kontynuacji kształcenia w ukraińskim systemie oświaty.

Załączniki:

1. Oświadczenie o kontynuacji kształcenia w ukraińskim systemie oświaty z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
  2. Oświadczenie o kontynuacji kształcenia w ukraińskim systemie oświaty z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. (język ukraiński)
  3. Ogłoszenie