W okresie od 25.04.19 do 13.06.19   w Liceum dla DorosÅ‚ych w formie stacjonarnej odbywaÅ‚y siÄ™ zajÄ™cia z jÄ™zyka hiszpaÅ„skiego.
SÅ‚uchacze semestrów II i V poznawali kulturÄ™ i jÄ™zyk hiszpaÅ„ski w ramach realizacji i wdrażania programu innowacyjnego Siesta z hiszpaÅ„skim.

Autorami programu Siesta z hiszpaÅ„skim  byli pani Edyta GocaÅ‚ i pan Piotr SerwaÅ„ski nauczyciele , którzy uczestniczyli w szkoleniu Job Shadowing w Malaga w Hiszpanii w lutym 2019.

ZajÄ™cia  prowadziÅ‚a pani MaÅ‚gorzata Badache lektorka jÄ™zyka hiszpaÅ„skiego.

ZajÄ™cia miaÅ‚y charakter otwarty i poza sÅ‚uchaczami mogli uczestniczyć w nich  uczniowie TB nr 5 oraz nauczyciele i pracownicy naszej szkoÅ‚y.

Było to bardzo ciekawe doświadczenie pedagogiczno-wychowawcze dla opiekunów semestrów II i IV.

Zajęcia były ewaluowane za pomocą ankiety.